KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 15339040
nr 1533 9040
Pastell
Oidentifierad konstnär. Signerad Birckman, Kvinna efter antiken. Bladets mått: 52x34 cm, yttermått inklusive ram: 86x67 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 10 april 2023
kl 21:02:07
100 kr
200 kr